SUURED JA VÄIKESED HIRMUD MEIE SEES

Veebruari algus tõi meie lasteaeda lasteteatri, etendusega “Tunded udus”. Etendus rääkis meie sees olevatest hirmudest ja sellest, kuidas siil karule külla läks. Tee peal eksles siilike udus, kohates mitmesuguseid loomi, kellest mõni teda ehmatas. Läbi udu paistis ka üks veider olevus – hobuelevant, kellel oli hobuse keha aga elevandi pea. Loomale lähemale minnes selgus, et tegemist oli ilusa valge hobusega. Siil jõudis vapralt karu juurde, ületades enda sees olevad hirmud.

Meie lapsed ütlesid, et nad ei karda midagi. Pikema mõtlemise peale ütles mõni laps, et kardab siiski näiteks koeri või pimedust. Selleks, et hirm enda sees hästi pisikeseks muuta, tuleb talle pai teha või mis veel parem – kommi anda!